- Podrobnosti
- Napsal Velešíková
- Kategorie: Ze života školy
Tak a je tu pátek :o((, snídaně, balení kufrů...no vůbec se nám nechtělo :o(( Před obědem jsme se mrkli na pohádku a po obědě jsme od paní vychovatelek a učitelek dostali krásné odměny a diplomy...Zasloužili jsme si je, byli jsme totiž hodně šikovní a zlatí!!!!
No a po rozdávání dárečků už pro nás přijel autobus, nalodili jsme se i s našimi kufříky a vyrazili jsme směr Želatovice.
Byl to krásný týden plný zážitků, tak zase příští rok :o))).
- Podrobnosti
- Napsal Velešíková
- Kategorie: Ze života školy
Dnes jsme zažili zase super bájo boží den. Ráno jsme vstávali s napětím a očekáváním, co nás to vlastně čeká a co pro nás ty naše paní učitelky vymyslely...Posilnění vydatnou snídaní jsme nahopsali do autobusu a šup na výlet...Jak se nám krásně rozzářila očka, když jsme doputovali konečně na místo - k ZOO Zlín...Potleskem jsme odměnili pana řidiče a honem honem do ZOO. Zvířátka milujeme a nákupy přece taky...však nás znáte :o)))..Lešnou jsme si krásně užili, počasí jsme měli na objednávku, takže nám na ta zvířátka krásně svítilo sluníčko...putování po ZOO jsme si také zpestřili jízdou vláčkem, no zkrátka super výlet se spoustou zážítků a utracených penízků :o))))!!!
Unavení, ale šťastní jsme nasedli do autobusu směr náš hotel. Po příjezdu na hotel jsme si na pokoji natáhli na chvíli uchozené nožky a po večeři jsme se začali chystat na náš poslední večer tady - diskoška byla za dveřmi...táááákže holky nalíčené, kluci vyvonění - vyrazili jsme si trošku zatančit, zablbnout a zahrát i nějaké hry. Diskotéku jsme taky okořenili přípitkem našemu spolužákovi, který měl dnes narozeniny. Bylo to skvělé zakončení celého dne.
Jen škoda, že nám ta škola v přírodě tak rychle utekla...zítra už balení a po obědě nabíráme směr Želatovice...moc se těšíme, až Vám doma vše povykládáme.
Takže...dobrou noc a zítra se na Vás budeme moc těšit. Vaše šikulky.
- Podrobnosti
- Napsal Velešíková
- Kategorie: Ze života školy
Naši milí rodiče, zdravíme Vás z Horní Bečvy. Dnes, ve středu, jsme ráno vyrazili autobusem do Rožnova pod Radhoštěm. Krásnou procházkou jsme došli do Skanzenu, kde jsme si prohlédli, jak se dříve na Valašsku bydlelo a žilo a návštěvu jsme si zpříjemnili i drobnými nákupy. Poté jsme se přesunuli do centra Rožnova, kde jsme naplno "rozjeli" naši vášeň pro nakupování :o)))).
Po návratu z výletu jsme si dali oběd a po obědě, jak jinak, než zasloužený odpočinek na pokojích. Po odpočinku nás čekal program s p.vychovatelkami, byli jsme se podívat na vyhlídku, ze které byl krásný výhled po okolí Horní Bečvy, hráli jsme venku na hřišti hry a pak jsme měli večerní stezku s hledačkou - baterkou jsme museli hledat neviditelné vzkazy. A pak už šup na pokoj , koupání a uleháme celí nedočkaví, co nás zítra čeká za výlet - paní učitelky jsou pořád tajemné. Všichni usínáme, jako když nás do vody hodí a těšíme se na zítřek - co to bude za překvapení.
- Podrobnosti
- Napsal Velešíková
- Kategorie: Ze života školy
Úterý nám začalo trošičku dříve, museli jsme si malilinko přivstat, aby jsme si naplnili na snídani bříška a mohli vyrazit na autobus, který nás zavezl do vesničky Bílá.
Náš výlet jsme započali, jak jinak než nákupy laskomin v místním obchůdku. Posilnění na cestu jsme šli procházkou na "Obůrku". Viděli jsme zblízka jeleny, daňky, muflony...jen jezevec dělal drahoty...:o))) Asi neměl náladu ....
Poté jsme se vydali zpět a protože jsme měli ještě chvilku čas, protáhli jsme si těla na pěkném hřišti. Po příjezdu na hotel jsme si chvilku odpočinuli a šupajdili jsme na oběd. Po obědě a poledním klidu jsme šli ven, hráli jsme kvíz a stavěli domečky v lese.
Trošičku uchození, ale šťastní a plní zážitků se už těšíme na další den...tak dobrou noc a zase zítra :o))))
- Podrobnosti
- Napsal Velešíková
- Kategorie: Ze života školy
První den - pondělí - je za námi. Po příjezdu jsme se ubytovali v krásném hotelu DUO. Poté nás čekal výborný oběd - řízek s bramborem, mňam mňam - jako od maminky.
Po obědě jsme měli polední klid a poté nás již čekal odpolední program s p. vychovatelkami, kde jsme byli rozděleni do týmů a vymýšleli jsme si jejich názvy a loga. Taky jsme se před večeří proskotačili venku. Večerní program, hygiena a hajdy na kutě, ať jsme čilí na úterý :o))))















