Vážení rodiče,

Od pondělí 25.1.2021 bude škola uzavřena z důvodu nařízené karantény dětí i zaměstnanců školy.

V případě nařízené karantény je možno žádat o ošetřovné, které Vám vystaví pediatr Vašeho dítěte.

Vážení rodiče,

v zájmu zdraví Vašich dětí nyní dbejte pokynů dětského lékaře, pokynů KHS Olomouckého kraje, včetně pokynů k testování.

Děkujeme Vám za spolupráci, kolektiv ZŠ Želatovice.

Vážení rodiče,

i nadále bude výuka od pondělí 11.1. do pátku 22.1.2021 probíhat ve stávajícím režimu.

Pro Vaše potřeby přikládáme odkaz ze stránek MPSV ve věci krizového ošetřovného.

Vážení rodiče,

zaplacené družinkovné za měsíce říjen a listopad 2020 bude převedeno do 2. pololetí.

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude dle nařízení Vlády ČR probíhat prezenční výuka pro žáky 1. a 2. tříd. V naší ZŠ se výuka týká opět i žáků 3.ročníku.

Žáci 4. a 5. ročníku se budou povinně vzdělávat distančně. Více informací k distanční výuce Vám poskytne paní učitelka třídní.

Přejeme Vám i všem Vašim blízkým šťastné vkročení do nového roku a pevné zdraví, kolektiv ZŠ Želatovice.

DOPIS ministra MŠMT

Informace MŠMT k provozu škol a školských zařízení od 4.1.2021

Vážení rodiče,

na základě vládních nařízení je do odvolání i nadále pozastavena činnost zájmových kroužků. Děkujeme za pochopení, kolektiv ZŠ Želatovice.