Vážení rodiče,

od pondělí 12.9.2022 začnou děti 3. - 5. ročníků v rámci výuky TV absolvovat plavecký výcvik.

V pondělí 12.9. budou děti odjíždět v 7,30 hod. ze školy, prosíme, aby měly podepsanou igelitku a v ní ručník, plavky (sáček na mokré plavky), sprchový gel, hřeben, koupací čepici, popřípadě drobné kapesné na nákup.
Prosíme maminky našich děvčat, abyste jim udělaly cop.  Aktovku s učením na poslední 2 vyučovací hodiny si děti ponechají ve škole.

Vážení rodiče,

dle nařízení vlády, které je platné od 18.2.2022, se již děti nebudou ve škole testovat.

Kolektiv ZŠ Želatovice.

Vážení rodiče, u papírových utěrek prosíme, aby děti donesly na každé pololetí 5 balení !!!! Děkujeme.

Vážení rodiče,

níže naleznete podrobné informace Ministerstva zdravotnictví k testování žáků ve školách - platné od pondělí 31.1.2022.

Mimořádné opatření MZČR platné od 31.1.2022